Milí krajané, přátelé,

Srdečně Vás zdravím na začátku měsíce října, který je zvláštním způsobem zasvěcen Panně Marii a modlitbě růžence. A to je pro nás všechny velká výzva,  abychom v dnešní nepokojné koronavirové a předvolební době zde v USA, více prosili Pannu Marii o přímluvu za nás a za celý svět, za dar moudrosti, za mír, pokoj a jednotu mezi lidmi, za opravdovou demokracii, za zachování zdravého selského rozumu, za odpouštění a více lásky. … Chtěl bych Vás poprosit, abychom se za to společně denně modlili po celý měsíc říjen, lépe až do voleb a nejlépe i po nich (např. jeden desátek růžence nebo  jakoukoliv jinou modlitbu). Velmi Vám děkuji!

Přeji Vám krásné “podzimní” dny naplněné vědomím Boží blizkosti, pokojem a láskou, pevné zdraví a hodně pohody …Těším se na další setkání s Vámi …

Pán Bůh nám všem žehnej a ochraňuj nás!

V modlitbě Váš P. Libor

Dear members and friends of the Czech Catholic Mission in California!

I cordially greet you at the beginning of October, which is dedicated in a special way to the Virgin Mary and the rosary prayers. We are facing significant challenges this year. In today’s troubled coronavirus and pre-election period in the United States, we want to ask Virgin Mary for more intercession for us and the world, for the gift of wisdom, peace, unity among people, true democracy, maintaining common sense, forgiveness, and more love.

So let us pray together daily throughout October, preferably until the election day and even after. For example, one tithe of the rosary or any other prayer.

I wish you a wonderful “fall” days filled with the awareness of God’s closeness, peace and love, good health, and good well-being. I look forward to another meeting with all of you.

God bless us all and protect us!

In prayers, Your Father Libor.

Věstník CZ říjen/October 10/20

San Diego

NEDĚLE 11.10. SAN DIEGO
St. John’s Parish Hall, 4005 Normal St., SD
MŠE SVATÁ v 16.00 hod.

Los Angeles

NEDĚLE 4.10. LOS ANGELES – VELEHRAD
MŠE SVATÁ v 10.00 hod. – INTERNET

NEDĚLE 18.10. LOS ANGELES – VELEHRAD
MŠE SVATÁ ve 13:00 hod. – ZAHRADA (344 Koch Ave, Placentia)

San Francisco

SAN FRANCISCO – NEDĚLE 25.10.

(podrobnosti – čas a místo / more information Jan Dedek)

Příští Mše Svaté

MŠE SV. V LISTOPADU /  IN NOVEMBER

LokalitaDatumČas
Los Angeles1.11.202010.00 hod. Internet
San Diego8.11.202016.00 hod.
Los Angeles15.11.202013.00 hod. Velehrad
San Francisco22.11.202014.00 hod.

ÚMYSLY MŠÍ SV. naleznete v kalendáři uprostřed Věstníku. Pokud byste chtěli, aby byla mše sv. sloužena na váš úmysl a nebo abychom se pravidelně za vaše nemocné modlili, obraťte se na P.Libora.

POZNÁMKA: žádost o mši sv. a nebo o modlitbu NENÍ spojena s žádnou finanční částkou. Dary na provoz misie jsou vítány. Děkujeme.