Milí krajané ,

srdečně Vás všechny zdravím. Velmi jsem se od svého příletu do USA těšil na setkání s Vámi všemi a na společné slavení české mše sv. v San Francisku. Doposud se nám to vzhledem k vzniklé coronavirove situaci nepodařilo. Velmi jsem věřil, že se to podaří tuto neděli 25.10. ale vzhledem ke stále nedobré situaci se zlobivým virem, jsem se rozhodl naši českou mši sv. ohlášenou na tuto neděli opět odložit, velmi se omlouvám, pokud jste se chystali přijít.

Místo mše svaté v San Franciscu budeme tuto neděli opět přenášet mši sv. z naší kaple z Velehradu v LA přes internet. Mše sv. bude jako vždy v 10.00 hod. a podrobnosti o připojení naleznete zde. Prosím, dejte tuto zprávu na vědomí svým přátelům a známým. Děkuji!

We will once again broadcast the Mass from our chapel from Velehrad in LA via the internet. Mass will be at 10.00 am and details on the connection can be found here.

Zároveň jsem Vám chtěl oznámit, že jsem domluvil termín dalšího “pokusu” se sejít a slavit mši sv. v San Francicsu, a sice v neděli (začátek Adventu) 29.11. ve 2.00 pm. v kostele Nativity of our Lord, 240 Fell St., San Francisco. Pokud už to bude jen trochu možné, přijďte prosím v co největším počtu, ať se můžeme pobavit o budoucnosti slavení českých mší sv. v San Francisku a také o případné změně místa setkávání. Velmi se těším a věřím, že , dá-li P.Buh, v listopadu se již setkáme 🙂.

Přeji Vám krásné a požehnané dny naplněné Božím Pokojem! Pán Bůh Vám žehnej a ochraňuj Vas….
P. Libor 🙏